Aktuality

3. září 2010 byl slavnostně spuštěn WEB pro produkt angličtina pro iPhone, iPod a iPad. Tento web je dostupný na adrese www.ismartlanguage.com.

17. srpna 2010 jsme spustili novou jazykovou verzi produktu Cool english pro slovenský trh, která je dostupná na www.cool-english.sk.

10. června 2010 byla uvedena do komerčního provozu specializovaná výuka nepravidelných sloves pomocí metody Úžasné angličtiny. Zároveň ten samý den jsme uvedli i mini kurz pro výuku výslovnosti a hláskování.

1. června 2010 jsme uvedli na trh nejnovější a nejmodernější výukový systém pro výuku anglického jazyka, který je zaměřený na firemní klientelu. Jazykové vzdělávání probíhá novou atraktivní a efektivní metodou – proto i její název „Úžasná obchodní angličtina“. Další informace naleznete na www.obchodni-anglictina.eu.

15. dubna 2010 je aktuální strategie společnosti zaměřená na nové trhy v oblasti vzdělávání, speciálně v oblasti výuky jazyků. Naši partneři se chtějí vzdělávat a přitom mají velmi málo času. Vlivem hospodářské krize si společnosti začaly více uvědomovat, že jedině expanze na globální trh umožní jejich další růst.