Konzultace

Všichni máme počítače, všichni děláme personální práci. Jenže je tu praktická otázka – jak? Opravdu nám počítače pomáhají, anebo jsou jen nutným zlem v naší firmě? A máme nastavené správné procesy v personální oblasti?

Naši specialisté v kompetenčních centrech vám pomohou odpovědět nejen na tyto otázky. Pomohou vám jednoduše a srozumitelně analyzovat vaši situaci. Od nás nikdy nedostanete 150stránkovou analýzu, protože tu nikdo nečte. A narovinu – my ji ani neumíme napsat, protože jsme zbytečnou práci nikdy nedělali. Naopak, my s vámi probereme vaše problémy, zjistíme základní body vašeho zájmu a domluvíme se na rozsahu analýzy, kterou u vás provedeme.

Výsledkem bude jednoduchý a stručný dokument popisující zjištěnou situaci s návrhem vhodného řešení. Je na vás, jak s tímto doporučením naložíte.

Naše řešení a doporučení jsou vcelku jednoduchá – a pro vás lehce čitelná. Směřují k tomu, abyste za minimální investici, dostali maximální užitek. Někdy se tomu také říká – optimální poměr cena / výkon. Na problémy se díváme profesionálně, ale snažíme se přinést informace tak, abyste jim porozuměli. Specialisté sice někdy mluví „cizí“ řečí, ale naše závěrečná zpráva je čitelná i pro lidi, kteří jsou jen obyčejnými uživateli počítačů.

Naší konzultační prací se snažíme pochopit vaše potřeby. Proto očekáváme, že vaše požadavky budou co nejkonkrétnější – za to pak můžete obdržet ten výstup, který opravdu potřebujete. Nemusíte se bát svěřit nám váš požadavek.