Testování

Na co testování? Ano, … tuto otázku slyšíme velmi často.

Jednoduchý příklad:

Personální manažer dostane za úkol najít uchazeče o práci, který bude umět pracovat s počítačem. Velmi jednoduché zadání. Personální manažer dostane několik životopisů a všude je uvedena jedna podobná věta „umím pracovat s počítačem na uživatelské úrovni“.

A to je docela problém, který nemá jednoduché řešení. Je tedy třeba začít měřit znalosti uchazečů. Otestovat jednotlivé zaměstnance a porovnat vzájemně jejich znalosti. Jenže jak takový test provést? S naším systémem testování znalostí si nemusíte vůbec lámat hlavu. Systém otestuje uchazeče jednoduše, rychle a elegantně. Vy přitom ušetříte spoustu času! A navíc, nikdo vás nemůže obvinit z toho, že jste nebyli objektivní.

Další příklad:

Ten pán na pohovoru vypadal opravdu báječně! Prostě má perfektní prezentační schopnosti. Jenže po čase zjistíte, že kolektiv se jaksi rozpadá … lidé z práce odcházejí a nálada na pracovišti je pod psa! Co se stalo? Perfektní prezentační schopnosti jaksi zamaskovaly negativní vlastnosti člověka, který působí v kolektivech destruktivně.

Co s tím? Můžete všechny vaše kolegy nechat otestovat u psychologa, anebo využijte testy osobnosti, které náš systém testování obsahuje. Některé testy máme pro vás již připravené, jiné s našimi partnery připravíme na míru. Těmito testy již prošlo několik tisíc lidí.

ZAKÁZKOVÉ TESTY

Také se může stát, že již máte hotové vlastní testy – třeba testy znalostí vašeho produktu či služby, nebo dokonce psychologické testy. Naši specialisté vám pomohou tyto testy jednoduše vložit do automatické testovací platformy. Vyhodnocení testu pak vlastně neřešíte – prostě hned vidíte výsledek.

Navíc tento testovací systém obsahuje mechanismy, které odhalí případné podvody. Nevěříte? Podívejte se podrobněji na náš testovací systém …